Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Stolarka Stolarka Wiśniowski

Stolarka Wiśniowski


WIŚNIOWSKI® to polska marka specjalizująca się w stolarce aluminiowej oraz stalowej. 30 letnie doświadczenie pozwoliło im na wdrożenie zaawansowanego zaplecza technologicznego oraz zdobycie specjalistycznej wiedzy. Stolarka WIŚNIOWSKI® charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością.

WIŚNIOWSKI® w swojej ofercie posiada również bramy garażowe i przemysłowe oraz ogrodzenia posesyjne i przemysłowe.


W naszej ofercie posiadamy pełen zakres stolarki marki WIŚNIOWSKI®:

 

Stolarka stalowa i aluminiowa

Drzwi całoszklane

 

Drzwi całoszklane WIŚNIOWSKI® stanowią efektowną i funkcjonalną dekorację nowoczesnych wnętrz. Są zgodne z aktualnymi trendami aranżacyjnymi, pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz wzmacniają poczucie komfortu. Perfekcja wykonania maksymalizuje walory estetyczne pomieszczenia, bez narzucania stylu. Różnorodność wzornictwa, opcji wykonania i wykończenia, umożliwia realizację najśmielszych wizji Klienta.

 

 

Konstrukcje fasadowe

 

Systemy fasadowe WIŚNIOWSKI® pozwalają na całkowite oszklenie elewacji obiektu, przyjmując najbardziej nietypowe i wymyślne kształty. Dają niezliczone możliwości aranżacyjne, są nadzwyczaj efektowne i bardzo bezpieczne. Wykonawstwo konstrukcji fasadowych w pełni dopasowujemy do potrzeb i wymagań inwestorów. W ofercie posiadamy różnorodne fasady aluminiowe i stalowe oraz świetliki, klapy i żaluzje.

 

 

aluminiowa
aluminiowa
stalowa
aluminiowa
aluminiowa
świetliki, klapy, żaluzje
aluminiowa
aluminiowa
aluminiowa

 

Ścianki

 

Oferujemy modułowe rozwiązania marki WIŚNIOWSKI® - dla pełnej swobody podziału przestrzeni i uzyskania wysokich walorów wizualnych. Połączenie drzwi z oknami i witrynami pozwala na tworzenie szerokiego spektrum ścianek zewnętrznych i wewnętrznych, o dowolnych kątach załamania. Zamontowane drzwi i okna, możemy dodatkowo wyposażyć w automatykę.

 

 

Okna

 

Oferujemy najwyższej jakości okna jedno- i dwuskrzydłowe WIŚNIOWSKI®, znajdujące szerokie zastosowanie zarówno w biznesie, jak i w budynkach mieszkalnych, bez względu na rodzaj i przeznaczenie obiektu. Specjalne systemy uszczelniające, skutecznie chronią pomieszczenia przed zawilgoceniem. W asortymencie znajdują się okna otwierane i stałe, o klasycznych i najbardziej wymyślnych kształtach.

 

 

 

Drzwi

 

Drzwi WIŚNIOWSKI® w harmonijny sposób łączą estetykę z funkcjonalnością użytkowania. Nowatorski projekt zakłada maksymalne wykorzystanie właściwości zastosowanych materiałów. Różnorodność dostępnych wariantów, pozwala dopasować drzwi do każdego obiektu, nawet położonego w ekstremalnych warunkach. W ofercie posiadamy modele zewnętrzne i wewnętrzne, jedno- i dwuskrzydłowe, stalowe i aluminiowe, automatyczne, przesuwane i wahadłowe, o wszystkich wymiarach.

 

Dodatkowe informacje:

  • zaawansowane systemy zabezpieczeń (okucia, bolce antywyważeniowe, specjalne szyby)
  • bogate wyposażenie
  • duży wybór klamek i uchwytów
  • szeroka paleta barw
  • rozmaite wzory drzwi
  • uniwersalność zastosowań
  • ultra wytrzymałość, dzięki innowacyjnym metodom łączenia profili drzwiowych


Najnowszym produktem w rodzinie drzwi WIŚNIOWSKI®, są aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO – designerskie i solidne, zaprojektowane z myślą o potrzebach i wymaganiach współczesnego użytkownika. Posiadają rewelacyjne właściwości termoizolacyjne. Model CREO można wyposażyć w dodatkowe elementy kontroli dostępu (np. czytnik linii papilarnych, kod lub otwieranie czujnikiem zbliżeniowym) oraz w liczne funkcje i udogodnienia – dla bezpieczeństwa i komfortu.

 

Drzwi CREO
Drzwi CREO
Drzwi Deco Basic
Drzwi automatyczne
Drzwi CREO
Drzwi stalowe profilowe
Drzwi stalowe profilowe
Drzwi aluminiowe profilowe
Drzwi aluminiowe profilowe
Drzwi aluminiowe profilowe
Drzwi płaszczowe stalowe
Drzwi płaszczowe stalowe
Drzwi płaszczowe stalowe

 

Stolarka przeciwpożarowa

Oferujemy najnowszej generacji stolarkę marki WIŚNIOWSKI®, która spełnia rygorystyczne normy ochrony przeciwpożarowej, zakreślone prawem budowlanym. Zastosowane systemy profili wyróżniają się optymalną odpornością ogniową i niepalnym wypełnieniem. W asortymencie posiadamy przeciwpożarowe konstrukcje fasadowe, ścianki, okna i drzwi marki WIŚNIOWSKI®.


Oferujemy również montaż oraz serwis stolarki Wiśniowski. Usługi realizowane są na terenie Dolnego Śląska, głównie we Wrocławiu, Legnicy, Wałbrzychu, Głogowie, Zgorzelcu oraz Jeleniej Górze.