Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Bramy i ogrodzenia Głogów

Bramy i ogrodzenia Głogów


 

Zabezpieczenie swojej posesji to jedno z kluczowych zadań, jakie spada na każdego właściciela. Będzie to miało wpływ na bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Firma Grodex od 20 lat specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości bram i ogrodzeń. Grodex zarówno klientom prywatnym, jak i większym przedsiębiorcom proponuje również montaż, serwis, a także naprawę wszelkiego rodzaju bram.

 

Bramy garażowe i przemysłowe Głogów

 

W ofercie firmy Grodex można znaleźć jedynie najlepszej jakości bramy garażowe oraz bramy przemysłowe, które są dostarczane przez sprawdzonych producentów – Wiśniowski oraz Hormann. Wszystkie bramy posiadają zaawansowaną technologię, która znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje świetna jakość, przez co wszystkie bramy garażowe i przemysłowe nie tylko są praktyczne, ale również estetyczne.

 

 

Decydując się na bramę marki Wiśniowski, warto zwrócić uwagę na flagowe modele UniPro, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach ogrzewanych – zwłaszcza do garaży w domkach jednorodzinnych. Charakteryzują się one doskonałą izolacją, przez co zimą ciepło nie ucieka z domu. W ofercie znajdują się również bramy garażowe Prime, których dodatkowe rozwiązania technologiczne zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.


Ciekawym rozwiązaniem będą również bramy garażowe Rollmatic marki Hormann. To jedno z najbardziej bezpiecznych, trwałych oraz ekonomicznych rozwiązań do garaży przy domkach jednorodzinnych.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

 

 

Firma Grodex oferuje swoim klientom montaż bram garażowych, przemysłowych przeładunkowych, podwieszanych oraz harmonijkowych. Dodatkowo Grodex specjalizuje się w przeprowadzaniu nawet najbardziej skomplikowanego serwisu bram.


Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe

 

Firma Grodex proponuje doskonałej jakości ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, opierające się na produktach jedynie sprawdzonych producentów. Marka Wiśniowski jest liderem na rynku ogrodzeń już od niemal trzech dekad, ciesząc się niesłabnącą opinią zarówno wśród klientów prywatnych, jak i większych korporacji. Firma Wiśniowski wyróżnia się jakością, doświadczeniem oraz profesjonalizmem produkcji poszczególnych komponentów sprawiając, że każdy produkt jest niezwykle dopracowany.


W ofercie firmy Grodex można znaleźć różnego rodzaju ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, które doskonale będą pasowały do potrzeb każdego klienta, jak i większości stylów architektonicznych. Montaż ogrodzeń odbywa się z zachowaniem maksymalnej ostrożności oraz z dbałością o niewidoczne dla potencjalnego użytkownika szczegóły.

 


Ogrodzenia przemysłowe marki Wiśniowski to jedne z najlepszych rozwiązań dla każdej firmy. Klienci mogą wybierać spośród ogrodzeń sportowych jak i panelowych. Maksymalna ochrona i przejrzystość to jedne z nielicznych cech produktów, które dodatkowo świadczą o niezwykłej dbałości o bezpieczeństwo mienia. Ogrodzenia mogą być również wykorzystywane w przestrzeni publicznej – zwłaszcza w parkach miejskich czy centrach handlowych.

 

Stolarka aluminiowa i stalowa

 

Firma Grodex oprócz tego, że specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz serwisie bram garażowych i przemysłowych oraz ogrodzeń, swoim klientom proponuje również usługi z zakresu stolarki aluminiowej i stalowej. Zatem wszystkie elementy konstrukcji mieszkaniowych i przemysłowych mogą być wykonane przez jedną firmę, co z pewnością wpłynie na jakość wykonanej usługi, jak i czas realizacji zadania.


Do przeprowadzenia stolarki stalowej i aluminiowej, firma Grodex wykorzystuje komponenty marki Wiśniowski oraz Hormann – głównie dlatego, że produkty spełniają wszystkie niezbędne wymogi europejskie dotyczące bezpieczeństwa. Dodatkowo elementy stolarki aluminiowej i stalowej są niezawodne w swoim działaniu i niezwykle funkcjonalne.


W zakres działań stolarki stalowej i aluminiowej firma Grodex oferuje takie usługi jak wykonanie konstrukcji fasadowych, przeszklonych drzwi czy niezwykle popularnych przeszklonych ścianek działowych. Oprócz tego Grodex podejmuje się montażu ultranowoczesnych drzwi CREO, które dzięki technologii odczytu linii papilarnych są jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań do domków jednorodzinnych. Świetną opcją jest również wybór drzwi ThermoPro marki Hormann, które nie tylko są atrakcyjne cenowo, ale poprzez wielopunktowe ryglowanie zapewniają mieszkańcom maksymalną ochronę.


Automatyka do bram i szlabany

 

Bezpieczeństwo posesji jest niezwykle istotne dla firmy Grodex, dlatego w swoich realizacjach wykorzystuje głównie technologię i profesjonalne urządzenia marki Came. Dzięki temu bramy, drzwi czy też szlabany są wyposażone w specjalne czujniki, dzięki którym mieszkańcy oraz właściciele mogą czuć się bezpiecznie. Dodatkowo szeroki wybór pozwala firmie Grodex na profesjonalne wykonanie zlecenia, w jak najkrótszym czasie.


Technologia Came znajduje swoje zastosowanie w automatycznych szlabanach, montowanych przez firmę Grodex. Dodatkowo jest stosowana w innych rozwiązaniach – w chowanych w ziemi automatycznych słupkach oraz ręcznych zaporach parkingowych. Technologia Came sprawdza się także w innych produktach oferowanych przez firmę Grodex – obrotowych bramkach na karty magnetyczne czy drukowane bilety z kodem kreskowym. Takie zastosowania zwiększają bezpieczeństwo zwłaszcza na parkingach, jak i w miejscach pracy.

 


Grodex korzysta z technologii Came głównie ze względu na jakość – w tym szlabanów. Dzięki rozwiązaniom naziemnym i podziemnym, proces otwierania, podnoszenia czy opuszczania różnego rodzaju zapór jest znacznie szybszy i wpływa na poprawę komfortu Klienta.


Serwis i montaż w Głogowie i okolicach

 

Z oferty firmy Grodex można skorzystać w niemal całym Dolnym Śląsku, w tym w Głogowie i jego okolicach. Serwisanci i montażyści bez problemu podjadą pod wskazany adres w celu realizacji zlecenia od klientów indywidualnych.


Większe przedsiębiorstwa również mogą zamówić realizację usług – zwłaszcza w przypadku serwisu i montażu bram przemysłowych, szlabanów i bramek w zakładach pracy czy ogrodzeń w miejscach publicznych. Zrealizowane zostaną nawet najbardziej skomplikowane i pracochłonne zlecenia, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Sprawdź inne lokalizacje, w których świadczymy nasze usługi:

Jelenia Góra
Wałbrzych
Zgorzelec