Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Automatyka Came

Automatyka Came


Came to lider w produkcji automatyki domowej i przemysłowej, aktywnych urządzeń zabezpieczających oraz automatycznych systemów kontroli dostępu. W ofercie można znaleźć szeroki wybór automatyki do bram, drzwi oraz szlabany. Firma posiada ponad czterdzieści lat doświadczenia w branży, słynąc z innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów automatyki i bezpieczeństwa. Wszystkie, produkowane urządzenia powstają z myślą o poprawie komfortu codziennego życia. Marka Came skupia obecnie 19 oddziałów i 480 dystrybutorów na całym świecie.

 


W naszej ofercie posiadamy pełny zakres napędów do bram i drzwi oraz szlabany marki Came:

 

Automatyka do bram i drzwi, szlabany

Automatyka do bram skrzydłowych

 

Napędy do bram skrzydłowych Came to szereg zróżnicowanych rozwiązań, które zautomatyzują pracę nowo zakupionej lub aktualnie posiadanej bramy. Napędy zaprojektowano z myślą o instalacji podziemnej lub nadziemnej, dla bram o odmiennych rozmiarach.

 

 

 

Automatyka do bram przesuwnych

 

Napędy do bram przesuwnych Came to szereg funkcjonalnych rozwiązań, które zautomatyzują pracę nowo zakupionej lub aktualnie posiadanej bramy. Napędy zaprojektowano z myślą o bramach, zróżnicowanych pod względem rozmiaru i ciężaru.

 

 

 

Automatyka do bram garażowych

 

Napędy do bram garażowych Came to szereg optymalnych i wszechstronnych rozwiązań, dopasowanych do różnorodnych modeli i wielkości bram, zarówno uchylnych, jak i segmentowych.

 

 

Automatyka do bram przemysłowych

 

Napędy do bram przemysłowych Came to szereg solidnych i wszechstronnych rozwiązań, idealnych do automatyzacji wszelkiego rodzaju bram zwijanych, składanych, przesuwnych i sekcyjnych, o zróżnicowanych wymiarach i ciężarze.

 

 

Szlabany

 

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych, automatycznych szlabanów marki Came dla przejść o różnych szerokościach (nawet do kilkunastu metrów). W asortymencie producenta znajdują się również automatyczne słupki, chowane w ziemię, automatyczne i ręczne zapory parkingowe oraz kolczatki.

 

 

Automatyka do drzwi przesuwnych i skrzydłowych

 

Oferujemy nowoczesną automatykę marki Came, przeznaczoną do drzwi przesuwnych i skrzydłowych. W zależności od ciężaru drzwi oraz indywidualnych potrzeb, dobrać można najbardziej optymalne rozwiązanie.

 

 

 

Akcesoria

 

Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań marki Came, wykorzystywanych w systemach automatyki. W asortymencie znajdziecie Państwo m.in. systemy zasilania wykorzystujące energię słoneczną, urządzenia zabezpieczające do bram, piloty radiowe, akcesoria sterujące oraz lampy ostrzegawcze.

 

  

Automatyka do markiz, rolet i okiennic

Oferujemy szeroki zakres silników elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych marki Came, przeznaczonych do rolet, markiz i systemów zaciemniających, także ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym. W naszym asortymencie znajdziecie także kompletną gamę pilotów radiowych i urządzeń zabezpieczających Came.

 

 

 

Automatyka domowa i urządzenia zabezpieczające

Automatyka domowa

 

Marka Came specjalizuje się w produkcji systemów automatyki domowej, wyposażając domy i mieszkania Klientów w inteligentne, wysoce komfortowe rozwiązania. W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń Came, potrzebnych do stworzenia kompletnej instalacji automatyki domowej – moduły wejścia i wyjścia, ekrany dotykowe do sterowania domem, systemy do sterowania światłem, dźwiękiem, temperaturą i energią, a także urządzenia do zdalnego sterowania automatyką oraz liczne akcesoria.

 

 

 

Systemy alarmowe antywłamaniowe

 

Marka Came od lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych systemów antywłamaniowych, zapewniając mieszkańcom bezwzględne poczucie bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń i akcesoriów Came, potrzebnych do stworzenia kompletnego systemu alarmowego antywłamaniowego w domu lub firmie – bez konieczności wykonywania uciążliwych prac murarskich.

 

 

 

 

Domofony audio i video

Panele wewnętrzne

 

Oferujemy najnowszej generacji słuchawkowe i bezsłuchawkowe panele wewnętrzne marki Came, wyróżniające się doskonałą jakością obrazu i dźwięku oraz licznymi, przydatnymi funkcjami. Tworzą one nowoczesne, proste w obsłudze i eleganckie domofony, które idealnie współgrają ze stylistyką współczesnej architektury.

 

 

 

Panele wejściowe

 

Oferujemy wysoce trwałe i uniwersalne panele wejściowe marki Came, o dyskretnej i eleganckiej stylistyce. Zapewniają one doskonałą jakość obrazu i dźwięku, również po zmroku. Są to gotowe zestawy, umożliwiające szybki i łatwy montaż urządzeń.

 

 

 

 

Parkingi, kontrola dostępu, bramki obrotowe

Parkingi

 

Kompletne systemy do obsługi parkingów płatnych marki Came, zapewnią maksymalną wygodę i bezpieczeństwo funkcjonowania strefy parkingowej – bez konieczności nadzoru pracowników. W celu pracy, systemy mogą wykorzystywać rozmaite rozwiązania, m.in. bilety z kodem kreskowym, żetony, karty zbliżeniowe lub pobierać stałą opłatę bez wydawania reszty.

 

 

 

Szlabany

 

W ofercie posiadamy automatyczne szlabany marki Came, przeznaczone do szybkich przejazdów we wszystkich miejscach, w których konieczna jest kontrola lub ograniczenie ruchu. Znajdują one zastosowanie m.in. w dużych firmach, na parkingach, w placówkach medycznych oraz na autostradach.

 

 

 

Kontrola dostępu

 

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne i łatwe w obsłudze rozwiązania marki Came, przeznaczone do obsługi płatnych lub bezpłatnych przejść dla pieszych lub pojazdów, o zróżnicowanym natężeniu ruchu (od 500 do nawet 5500 użytkowników). Systemy kontroli dostępu wykorzystywane są m.in. w siłowniach i centrach sportowych oraz na parkingach prywatnych.

 

 

 

Bramki obrotowe

 

Oferujemy praktyczne, bezpieczne i eleganckie bramki obrotowe marki Came, służące do sprawnej, automatycznej selekcji ruchu pieszych. W zależności od indywidualnych potrzeb, w asortymencie posiadamy szeroki zakres modeli bramek Came, różniących się funkcjonalnościami, rozmiarami i designem.

 

 

 

 

Części zamienne

Jeżeli potrzebujecie Państwo części zamiennych do systemów marki Came i chcecie mieć 100% pewność oryginalności produktu, zapraszamy do składania zamówień w naszej firmie. Gwarantujemy szybkie sprowadzenie dowolnej części marki Came wprost od producenta oraz możliwość jej instalacji w domu lub firmie Klienta. Zamówienia realizowane są na terenie Dolnego Śląska, głównie w Legnicy i Wrocławiu.

 

Nasz SERWIS to wykwalifikowani pracownicy
części zamienne
części zamienne