Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Bramy i ogrodzenia Wałbrzych

Bramy i ogrodzenia Wałbrzych


 

Poszukując trwałej i reprezentatywnej formy ochrony posesji, warto zdać się na kompleksową usługę specjalistów. Firma Grodex to profesjonalny wykonawca bram oraz ogrodzeń, który od dwudziestu lat realizuje najbardziej wymagające zlecenia dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.


Poza prowadzoną sprzedażą, posiada odpowiednie uprawnienia w zakresie serwisowania oraz naprawy wszelkiego typu bram, drzwi oraz szlabanów. Firma świadczyła swoje usługi głównie dla przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Legnicy oraz Wrocławia. Z powodzeniem realizuje kolejne zamówienia, które zostały zlecone przez klientów pochodzących z obszarów Wałbrzycha.

 

PRIME, bez przetłoczeń
PRIME, przetłoczenia wysokie
 

 

Bramy garażowe, segmentowe i przemysłowe w Wałbrzychu

 

Firma Grodex korzysta z najlepszych produktów oferowanych przez producentów polskiej marki Wiśniowski® oraz znanej i cenionej na całym świecie firmy Hörmann®. W ramach usługi, Grodex zapewnia profesjonalny montaż oraz autoryzowany serwis. W zakresie indywidualnych inwestycji firma Grodex wykonuje bramy garażowe segmentowe marki Wiśniowski®, w wersji UniPro albo bardzo nowoczesnej Prime, które są szczególnie polecane do termoizolacyjnych domków jednorodzinnych.

 

Pozostałe bramy garażowe to wersje w formie roletowej, uchylnej albo rozwieranej. W przypadku bram przemysłowych marki Wiśniowski®, do wyboru są w pełni zautomatyzowane wersje segmentowe oraz systemy przeładunkowe. Firma Grodex montuje zarówno bramy harmonijkowe w postaci eleganckiej tafli szklanej jak i najbardziej ekonomiczne, w formie podwieszanych, przesuwanych drzwi.

 

Producent Hörmann® dodatkowo oferuje bramy garażowe segmentowe w systemie HST, które otwierają się na bok albo rolowane, wykonane z wytrzymałego aluminium, w wersji Rollmatic. W przypadku bram przemysłowych, wysoce funkcjonalne i ergonomiczne są wersje szybkobieżne oraz wahadłowe Flex, które montuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.


Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe Wałbrzych

 

Wałbrzyskie przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni mogą wybierać wśród wielu rodzajów i wzorów ogrodzeń producenta marki Wiśniowski®. Do wyboru jest szeroki wachlarz kolorów, gotowych segmentów oraz słupów ogrodzeniowych.

 

Różnorodność pozwala na precyzyjne dobranie preferowanego stylu architektonicznego, w którym utrzymane jest całe zagospodarowanie przestrzenne ogradzanego terenu. W przypadku ogrodzeń przemysłowych, do wyboru są ogrodzenia panelowe, które z powodzeniem są stosowane przy oddzielaniu przestrzeni użyteczności publicznej, typu parki, lotniska, obiekty sportowe, a nawet wojskowe.

 

Alternatywę stanowią solidne i trwałe ogrodzenia w formie segmentowej, które pozwalają na otrzymanie konstrukcji o dowolnych rozmiarach i kształcie. Wszystkie moduły są kompatybilne z montażem słupka stalowego albo murowanego. Oferowane ogrodzenia przemysłowe cechują się niezwykłą wytrzymałością oraz posiadają dziesięcioletnią gwarancję antykorozyjną, dzięki zastosowaniu cynkowania i proszkowego malowania.


 
Stolarka aluminiowa i stalowa w Wałbrzychu

 

Firma Grodex zapewnia również montaż stolarki stalowej, aluminiowej oraz PVC. Marka Wiśniowski® oferuje produkty, spełniające wszystkie wymogi określane w prawie budowlanych oraz normy ochrony przeciwpożarowej. Do wyboru są drzwi w całości wypełnione szkłem, ażurowe fasady, wyróżniające się modernistycznym stylem oraz świetliki, klapy i żaluzje, wykorzystane w obiektach przemysłowych.

 

Dla klienta indywidualnego, firma Grodex oferuje możliwość montażu zewnętrznych drzwi antywłamaniowych CREO, o wysokich właściwościach termoizolacyjnych. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i komfortu mogą zostać wyposażone w czytnik linii papilarnych, otwierane na kod albo czujnik zbliżeniowy.

Hörmann® oferuje drzwi zewnętrzne ThermoSafe oraz ThermoCarbon, wykonane z wytrzymałego aluminium, charakteryzujące się wysoką szczelnością akustyczną i termiczną.

 

Zastosowane przeszklenie VSG o grubości 8mm właściwie uniemożliwia zbicie szyby, skutecznie zapobiegając włamaniu. W przypadku drzwi, przeznaczonych do zastosowania w budownictwie użyteczności publicznej oraz przemysłowej, spełniają wymogi przeciwpożarowe oraz dymoszczelne w klasach EI 30 i EI 60.

 

Automatyka do bram i szlabany

 

Firma Grodex, opiera się na profesjonalnych urządzeniach marki Came. Do ochrony posesji można wybierać różnego rodzaju napędy, które są wyposażone w wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórkę, lampę ostrzegawczą oraz funkcję automatycznego zamykania.

 

Podobnie jest w przypadku obiektów przemysłowych, które posiadają napędy elektryczne marki Came. Urządzenia przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego oraz produkcyjnego, mogą być zaprogramowane z całym systemem alarmowym, odpowiedzialnym za funkcję przeciwpożarową oraz antywłamaniową.

 

Skontaktuj się z nami

 

W przypadku pełnej kontroli dostępu do danej posesji czy parkingów, firma wykonuje kompleksowe realizacje wykorzystując między innymi zautomatyzowane szlabany oraz bramki obrotowe. Montuje także urządzenia wymagające użycia specjalnej karty zbliżeniowej, biletu z kodem kreskowym bądź dokonania opłaty, w celu odblokowania wejścia. Tego typu systemy są używane w przestrzeni użyteczności publicznej jak lotnisko, metro oraz w dużych korporacjach czy zakładach produkcyjnych.

 

Serwis i montaż w Wałbrzychu i okolicach

 

Grodex oferuje kompleksową usługę serwisu oraz montażu, która gwarantuje użycie najwyższej jakości elementów, pochodzących od znanych i cenionych producentów. Nasze prace serwisowe realizujemy w trybie priorytetowym. Warto postawić na profesjonalną obsługę w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony mienia i skorzystać ze sprawdzonej firmy, cieszącej się długoletnim zaufaniem wielu klientów.

 

Poza montażem, zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który polega na okresowych przeglądach i bieżącej konserwacji mechanizmów oraz urządzeń. Firma dojeżdża do każdej części Wałbrzycha i obsługuje nawet najbardziej skomplikowane zadania. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, dlatego koszt szacuje się po szczegółowym określeniu zakresu usługi, jednocześnie zapewniając atrakcyjną i konkurencyjną cenę na rynku.

 

Sprawdź inne lokalizacje, w których świadczymy nasze usługi:

Jelenia Góra
Głogów
Zgorzelec