Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Ogrodzenia Ogrodzenia Wiśniowski

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI – instalacja i serwis na terenie Wrocławia i Legnicy


 

Szukasz solidnych i trwałych ogrodzeń dla swojej posesji? Zaufaj liderowi w produkcji ogrodzeń – marce WIŚNIOWSKI! To polska firma, posiadająca już 30-letnie doświadczenie w branży, wyróżniająca się zapleczem technologicznym. Jej wyroby cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów dzięki swojej wysokiej funkcjonalności i trwałości.

 

My natomiast jesteśmy doświadczonymi specjalistami, zajmującymi się montażem wysokiej jakości ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI we Wrocławiu, Legnicy i okolicach. Tworzymy projekty dopasowane do wymagań oraz indywidualnych potrzeb naszych zleceniodawców. Dodatkowo, oferujemy serwis ogrodzeń WIŚNIOWSKI, aby zapewnić Ci długotrwałą i niezawodną ochronę Twojej posesji. Nasi wykwalifikowani technicy są gotowi sprostać wszelkim potrzebom i naprawić ewentualne uszkodzenia.

 

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych WIŚNIOWSKI posiadają skuteczną i trwałą ochronę antykorozyjną (cynkowanie i malowanie proszkowe) oraz objęte są 10-letnim okresem gwarancji.

 

WIŚNIOWSKI specjalizuje się również w produkcji stolarki stalowej i aluminiowej oraz bram przemysłowych i garażowych. Montaż oraz serwis realizowany jest na terenie Dolnego Śląska, najczęściej we Wrocławiu.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i jakości ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać darmową wycenę. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci solidne ogrodzenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 
W naszej ofercie posiadamy pełen zakres ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI®:
 

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

 

Oferujemy kompletne systemy ogrodzeń posesyjnych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są funkcjonalne, trwałe i efektowne. W skład każdego systemu wchodzą bramy (przesuwne lub dwuskrzydłowe), furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria, harmonizujące ze sobą stylowo i kompatybilne pod względem montażu. Nasze bramy zostały opatrzone znakiem CE, oznaczającym spełnienie rygorystycznych, europejskich norm bezpieczeństwa. W asortymencie posiadamy szeroki wybór wzorów nowoczesnych i klasycznych.

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI® zostały wyróżnione przez Klientów prestiżową nagrodą „Laur Konsumenta”. Potwierdzeniem najwyżej jakości produktu, jest aż 10-letni okres gwarancji.

 

 

 

Bramy przesUwne

 

Bramy przesuwne samonośne WIŚNIOWSKI® to wygodne, stylowe i bezpieczne rozwiązanie dla każdej posesji. Zapewniają niezawodną pracę w dowolnych warunkach. Dzięki zaawansowanym technologiom (m.in. wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki, lampa ostrzegawcza, automatyczne zamykanie), są w pełni bezpieczne dla użytkowników. W ofercie posiadamy również bramy przesuwne ręczne.

Dodatkowe informacje:

  • napęd dyskretnie wbudowany w słupek – jedyne takie rozwiązanie na rynku, opatentowane przez markę WIŚNIOWSKI®
  • bezpieczna automatyka z napięciem 24V
  • szyna nośna przymocowana do skrzydła bramy, wykonana bezodpadowo z blachy ocynkowanej, co gwarantuje sprawne, płynne i ciche działanie
  • znakomite zabezpieczenia antykorozyjne
  • wysoka trwałość
  • 10 lat gwarancji antykorozyjnej
  • szeroki wybór wzorów i kolorów

 

 

 

Bramy skrzydłowe i furtki

 

Marka WIŚNIOWSKI® oferuje trwałe i efektowne furtki oraz bramy dwuskrzydłowe ręczne lub z napędem, które dodadzą właścicielom posesji niezrównanego poczucia bezpieczeństwa. W asortymencie posiadamy szeroki wybór bram i furtek WIŚNIOWSKI® o wymiarach typowych i specjalnych.

 

 

 

Segmenty i słupy

 

W ofercie posiadamy szeroki wybór segmentów i słupów WIŚNIOWSKI®, utrzymanych w klasycznych lub nowoczesnych stylach. Różnorodność wzorów pozwala precyzyjnie dobrać produkt do architektury obiektu, preferencji właścicieli oraz pozostałych elementów ogrodzenia.

 

 

 

Ogrodzenia przemysłowe

Bramy przesuwne

 

Bramy przemysłowe przesuwne WIŚNIOWSKI® zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i bezpieczeństwie – zarówno użytkowników, jak i ogrodzonej posesji. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonej technologii oraz prostemu montażowi, stanowią częsty wybór przedsiębiorców z różnych branż. Umożliwiają zamknięcie wjazdu o szerokości nawet 24m. Napęd w przemysłowych bramach przesuwnych WIŚNIOWSKI® jest wbudowany w słup, zabezpieczony przed uszkodzeniami. Bramy przesuwne objęte są 10-letnim okresem gwarancji antykorozyjnej.

 

 

 

Bramy skrzydłowe i furtki

 

Oferujemy bogato wyposażone bramy skrzydłowe i furtki WIŚNIOWSKI®, zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach przemysłu. Dają one właścicielom pewność, że ich posesja jest należycie chroniona, a wjazd do niej wygodny i bezproblemowy. Bramy skrzydłowe i furtki objęte są 10-letnim okresem gwarancji antykorozyjnej.

 

 

 

Ogrodzenia panelowe

 

Ogrodzenia panelowe WIŚNIOWSKI® stanowią nowoczesne i solidne zabezpieczenie każdego terenu przemysłowego. To wysoce uniwersalne rozwiązanie, przeznaczone do grodzenia m.in. parków, budynków użyteczności publicznej, centrów handlowych, fabryk i hal, lotnisk, obiektów sportowych i wojskowych, a także posesji prywatnych. Ogrodzenia panelowe objęte są 10-letnim okresem gwarancji antykorozyjnej.

 

 

 

Segmenty przemysłowe

 

Oferujemy wytrzymałe i solidne segmenty przemysłowe marki WIŚNIOWSKI®, wykonane w konstrukcji otwartej, półotwartej lub zamkniętej, o zróżnicowanych wymiarach. Wszystkie segmenty można zamontować do słupka stalowego lub murowanego. Objęte są 10-letnim okresem gwarancji antykorozyjnej.

 

 

 

Ogrodzenia sportowe

 

Ogrodzenia sportowe WIŚNIOWSKI® gwarantują maksymalną ochronę grodzonego obiektu, nie ograniczając przy tym widoczności. W skład ogrodzeń wchodzą panele zgrzewane punktowo z prętów stalowych, o zróżnicowanych wymiarach oczek. W produkcie zastosowano innowacyjny system montażu. Ogrodzenia sportowe objęte są 10-letnim okresem gwarancji antykorozyjnej.