Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Bramy i ogrodzenia Zgorzelec

Bramy i ogrodzenia Zgorzelec


Firma Grodex to specjalista w dziedzinie sprzedaży, montażu i serwisowaniu bram, drzwi, ogrodzeń, szlabanów i wszelkich rozwiązań funkcjonalnych. Od ponad 20 lat marka dostarcza klientom biznesowym i indywidualnym najwyżej klasy produkt i kompleksowość usług.

 

Priorytetem pracy jest jakość, solidność i innowacyjne nowoczesne rozwiązania, które sprostają potrzebom najbardziej wymagających klientów. Firma realizuje zlecenia na terenie Zgorzelca, jak również Wałbrzycha, Jeleniej Góry i pobliskich okolic.

 

Bramy garażowe i przemysłowe Zgorzelec

 

Firma Grodex swoją ofertę buduje tylko na znanych i cenionych producentach. Dlatego w asortymencie bram garażowych i bram przemysłowych znajdą Państwo produkty polskiej firmy WIŚNIOWSKI® i największego w Europie producenta bram firmy Hörmann. To połączenie najwyższej jakości, nowoczesnej technologii i nowatorskich rozwiązań.

 

Grodex starannie wyselekcjonował produkty, tworząc ofertę dedykowaną do klientów przemysłowych, jak i indywidualnych. Firma oferuje Państwu konsultację specjalisty, montaż, jak również serwis i techniczne wsparcie, potwierdzając tym samym wyjątkowe podejście do klienta.

 

 

Zadzwoń i zapoznaj się z ofertą

 

 

Oferta bram WIŚNIOWSKI®:

  • • bramy garażowe segmentowe,
  • • bramy garażowe roletowe,
  • • bramy garażowe uchylne,
  • • bramy garażowe rozwierne,
  • • drzwi boczne aluminiowe i stalowe dedykowane do autorskich bram.

 

Oferta marki Hörmann:

  • • Bramy garażowe (z rozwiązaniem segmentowym, uchylnym, rolowanym lub zbiorczym).
  • • Bramy przemysłowe (z rozwiązaniem segmentowym, szybkobieżnym, rolowanym, zbiorczym, wahadłowym, przesuwnym i przeciwpożarowym).
  • • Techniki przeładunku (rampy przeładunkowe, domki przeładunkowe i uszczelnienia bram).
  •  
  •  

Szeroka oferta marki Hörmann, jak i WIŚNIOWSKI® pozwala na indywidualny dobór rozwiązań ekonomicznych i premium dedykowanych do różnego typu przestrzeni: posesji prywatnych, firm, magazynów, lotnisk, przestrzeni użyteczności publicznej, obiektów sportowych, obiektów wojskowych.  

 

Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe

 

Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe to bogata oferta produktów marki WIŚNIOWSKI®, które wyróżnia solidność, najwyższa jakość i precyzja wykonania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, marka stworzyła szeroką ofertę produktów i innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują funkcjonalność, jak i nowoczesną architekturę. Bogaty wybór wzornictwa spełni najbardziej wymagające gusta, wpisując się w każdy styl posesji lub powierzchni przemysłowej.


Priorytetem marki WIŚNIOWSKI® jest bezpieczeństwo, dlatego wybierając produkt, zyskują Państwo rozwiązania solidne, trwałe, efektowne i objęte wieloletnią gwarancją antykorozyjną. Jakość bram została potwierdzona przez rygorystyczny europejski certyfikat CE.


W ofercie ogrodzenia posesyjnego znajdą państwo bramy, furtki, segmenty, słupki i drobne akcesoria kompatybilne z wieloma systemami. Ogrodzenia przemysłowe to natomiast szeroki wachlarz bram (przesuwnych i skrzydłowych), furtek, ogrodzeń panelowych, segmentów, jak i ogrodzeń dedykowanych do obiektów sportowych.

 

 

Grodex wychodzi do Państwa nie tylko z ofertą ogrodzeń i bram najwyższej klasy producenta, ale też profesjonalnego montażu i wsparcia specjalistów, którzy służą Państwu fachową wiedzą w zakresie odpowiedniego doboru produktu do Państwa potrzeb i okresowego serwisowania.

 

Stolarka aluminiowa i stalowa

 

Firma Grodex stworzyła również bogatą ofertę montażu stolarki aluminiowej, stalowej i PVC. Asortyment powstał w oparciu o najwyższej klasy producentów WIŚNIOWSKI® i Hörmann, którzy realizują potrzeby zarówno na produkty premium, jak i ekonomiczne.


WIŚNIOWSKI® to nowoczesna technologia, która połączona z ponadczasowym wzornictwem oferuje produkty nowoczesne, funkcjonalne, bezpieczne i niezwykle trwałe.


• Drzwi całoszklane dedykowane do nowoczesnych wnętrz klientów szukających rozwiązań efektownych i estetycznych, które dają poczucie komfortu, a jednocześnie gwarantują przestrzeń.
• Konstrukcje fasadowe umożliwiające całkowite oszklenie elewacji dużych obiektów.
• Ścianki, czyli modułowe rozwiązania do rozdzielania przestrzeni z zachowaniem walorów wizualnych.
• Okna jedno - i dwuskrzydłowe o standardowych i designerskich kształtach.
• Drzwi jedno - i dwuskrzydłowe, stalowe, aluminiowe, automatyczne, przesuwne, wahadłowe występujące we wszystkich wymiarach.

 

Wychodząc naprzeciw specjalistycznym wymogom, marka WIŚNIOWSKI® stworzyła również linię stolarki przeciwpożarowej, wyróżniającej się wysoką odpornością ogniową i niepalnym wypełnieniem.

 

Oferta marki Hörmann dedykowana jest odbiorcom indywidualnym i przemysłowym.


• Drzwi wejściowe do domu, ThermoSafe oraz ThermoCarbon – to wykonane z wytrzymałego aluminium drzwi, które charakteryzuje niezwykła szczelność akustyczna i termiczna.
• Drzwi do montażu w budownictwie, które spełniają rygorystyczne wymogi przeciwpożarowe i dymoszczelne, gwarantując najwyższy stopień bezpieczeństwa w klasie EI 30 i EI 60. Ponadto Hörmann oferuje solidne drzwi stalowe, przeciwwłamaniowe do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.
• Ościeżnice stalowe w pełni dostosowane do indywidualnych wymogów klienta, oferowane wraz z funkcjonalnymi dodatkami.

 

Automatyka do bram i szlabany

 

Oferta automatyki do bram i szlabanów powstała w oparciu o markę Came – lidera produkcji tego typu rozwiązań, dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i przemysłowym. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło marce Came na stworzenie bezkonkurencyjnej oferty automatyki łączącej w sobie funkcjonalność z nowoczesną technologią, która powstała z myślą o poprawie komfortu codziennego życia.


W ofercie znajdą Państwo:

Automatykę do bram i drzwi – dedykowaną do wszelkiego rodzaju bram skrzydłowych, przesuwnych, garażowych. Ponadto w asortymencie znalazł się szeroki wybór akcesoriów: systemy zasilania oparte na energii słonecznej, urządzenia zabezpieczające do bram, piloty, lampy ostrzegawcze, akcesoria sterujące.
• Automatykę do markiz, rolet i okiennic – zintegrowanych z odbiornikiem radiowym i uzupełnione o wszelkiego rodzaju piloty i urządzenia sterujące.
• Automatykę domową i systemy alarmowe antywłamaniowe.
• Domofony Audio i Video z panelem wejściowym i wewnętrznym.
• Automatykę wspomagającą i ochronną dedykowaną parkingom – szlabany, bramki obrotowe, urządzenia kontroli dostępu.

 

Ponadto Grodex zadbał o szerokie zaplecze części zamiennych do stosowanych systemów marki Came. To w 100% oryginalne produkty, które gwarantują żywotność stosowanych rozwiązań i pełną niezawodną funkcjonalność.

 

Serwis i montaż w Zgorzelcu i okolicach

 

Synonimem firmy Grodex jest solidność w działaniu i wszechstronna, wielopoziomowa obsługa klienta, której podstawą jest opieka serwisowa i montażowa. Według idei marki „współpraca nie kończy się w momencie sprzedaży”, dlatego decydując się na produkty oferowane przez Grodex, zyskują Państwo pełne wsparcie profesjonalistów, już w momencie wyboru produktu.

 


Grodex staje na wysokości zadania, zobowiązując się do okresowych przeglądów, regulacji, konserwacji i napraw gwarancyjnych. Mając zaplecze tylko i wyłącznie oryginalnych części od producentów, wszelkie prace wykonane są z najwyższą dokładnością, solidnością i pewnością przedłużenia ich żywotności.

 

W trosce o klientów zarówno indywidualnych, jak i przemysłowych, Grodex podejmuje długofalową współpracę również w zakresie obsługi technicznej sprzedawanych bram, ogrodzeń i urządzeń wspierających automatykę.


Usługi prowadzone są na terenie Zgorzelca i w okolicach z dojazdem do klienta. Ponadto Grodex oferuje stały kontakt z wykwalifikowanymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące usług serwisowych i oferty.

 

Sprawdź inne lokalizacje, w których świadczymy nasze usługi:

Jelenia Góra
Wałbrzych
Głogów