Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Bramy i ogrodzenia Jelenia Góra

Bramy i ogrodzenia Jelenia Góra


 

Odpowiednie zabezpieczenie prywatnej posesji jest niezwykle istotne – wpływa głównie na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Jeśli zatem poszukujemy trwałego, ale jednocześnie reprezentacyjnego ogrodzenia, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

 

Firma Grodex specjalizuje się w projektowaniu bram i ogrodzeń zarówno dla klientów prywatnych, jak i większych przedsiębiorstw. Dodatkowo oprócz sprzedaży, posiadają uprawnienia do montażu swoich produktów, a także przeprowadzania serwisu oraz napraw bram i ogrodzeń już istniejących. 

 

brama wjazdowa na posesje wiśniowski

  

 Bramy garażowe i przemysłowe Jelenia Góra

 

Firma Grodex przy projektowaniu, a następnie sprzedaży bram korzysta z produktów dostarczonych przez najlepszych i sprawdzonych producentów bram garażowych oraz przemysłowych - Wiśniowski oraz Hörmann. Bramy garażowe marki Wiśniowski, zwłaszcza we flagowej wersji UniPro, najczęściej wykorzystywane są do domków jednorodzinnych, zapewniając ciszę i spokój oraz ciepło. Świetnie nadadzą się do pomieszczeń ogrzewanych.

 

Szczególnie warte polecenia są także bramy garażowe Prime, wyróżniające się na tle innych dodatkowymi rozwiązaniami technologicznymi. W ofercie firmy Grodex znajdują się również bramy garażowe roletowe, uchylne oraz rozwierane.

 

Zadzwoń i zapoznaj się z ofertą

 

Jeśli chodzi o bramy przemysłowe marki Wiśniowski, w ofercie znajduje się flagowy produkt – bramy segmentowe, zaprojektowane z myślą o inwestorach. Firma Grodex wykonuje również serwis i montaż bram przemysłowych sekcyjnych, podwieszanych oraz harmonijkowych. Oferta marki Hörmann jest bogatsza o nowe rozwiązania – producent oprócz bram garażowych rolowanych Rollmatic, oferuje również bramy do garaży zbiorczych, które są uniwersalne i ekonomiczne.

 

W wypadku bram przemysłowych, Hörmann wprowadził do swojej oferty bezpieczne bramy przeciwpożarowe przesuwne oraz funkcjonalne bramy w wersji wahadłowej i szybkobieżnej Flex.


brama garażowa w jeleniej górze

  

Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe Jelenia Góra

 

Planując postawienie ogrodzenia na swojej posesji w Jeleniej Górze, zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele małych oraz większych przedsiębiorstw, mogą wybierać spośród kilku rodzajów ogrodzeń proponowanych przez markę Wiśniowski. Producent ogrodzenia Wiśniowski już od 30 lat działa na rynku, wyróżniając się ogromnym doświadczeniem, jak i profesjonalizmem produkcji.

 

Oferta firmy Grodex to przede wszystkim różnorodność stylów. W zależności od potrzeb można zdecydować się na montaż ogrodzenia, które będzie dopasowane do całości stylu architektonicznego, z dbałością o szczegóły.

 

W przypadku ogrodzeń przemysłowych, klienci mogą wybierać spośród rozwiązań sportowych oraz panelowych. Grodex gwarantuje, że wybierając ogrodzenie sportowe, obiekt będzie miał zapewnioną maksymalną ochronę, a jednocześnie konstrukcja nie utrudni widoczności. Ogrodzenia przemysłowe panelowe świetnie sprawdzają się w przestrzeni publicznej – w parkach, centrach handlowych czy na lotniskach.

 

Stolarka aluminiowa i stalowa

 

W ofercie firmy Grodex można także znaleźć produkty marki Wiśniowski, które oprócz świetnej jakości, spełniają wszystkie rygorystyczne normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa oraz ochrony przeciwpożarowej. Stolarka aluminiowa i stalowa Wiśniowski to wysoka jakość oraz niezwykła funkcjonalność produktu. W asortymencie można znaleźć między innymi konstrukcje fasadowe, przeszklone ścianki działowe czy szklane drzwi.

 

Nowością montowaną przez firmę Grodex są ultranowoczesne aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO. Nie tylko są dostosowane do potrzeb bezpieczeństwa mieszkańców domków jednorodzinnych poprzez wprowadzenie np. czytnika linii papilarnych, ale również posiadają niezwykłe właściwości termoizolacyjne.

 

Firma Grodex korzysta również ze stolarki aluminiowej i stalowej marki Hörmann. Stalowe drzwi ThermoPro zaskakują klientów indywidualnych nie tylko najlepszą jakością, ale również atrakcyjną ceną oraz różnorodnością modeli. W podstawowym wyposażeniu drzwi znajduje się niezwykle bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, a same charakteryzują się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi, utrzymując w domu ciepło.

 

Automatyka do bram i szlabanów

 

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, dlatego firma Grodex do swoich realizacji wykorzystuje technologię i profesjonalne urządzenia marki Came. Producent automatyki domowej i przemysłowej posiada 40-letnie doświadczenie w tworzeniu aktywnych urządzeń zabezpieczających i automatycznych systemów kontroli dostępu. Szeroki wybór automatyki do bram pozwala firmie Grodex na gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa mieszkańcom domków jednorodzinnych.

 

Firma Grodex oferuje również inne  rozwiązania – automatyczne, chowane pod ziemię słupki, jak i ręczne zapory parkingowe. Dba także o bezpieczeństwo obiektów lub parkingów montując szlabany czy bramki obrotowe na terenie Jeleniej Góry, które wymagają do działania specjalnych kart zbliżeniowych albo pobranego biletu z kodem kreskowym. Najczęściej można je zobaczyć w miejscach publicznych oraz prywatnych fabrykach.

 

Nowe napędy Came stosowane przez firmę Grodex sprawią, że już stojące bramy zautomatyzują oraz przyspieszą jej pracę. Co ciekawe – produkt można dostosować do różnych wielkości bram dzięki instalacji podziemnej lub nadziemnej. Technologia Came świetnie sprawdza się także przy automatyzacji bram garażowych – zwłaszcza uchylnych oraz segmentowych.

 

Serwis i montaż w Jeleniej Górze i okolicach

 

Grodex zajmuje się zarówno sprzedażą, serwisem, jak i montażem jedynie tych elementów i produktów, które są solidne i pochodzą od sprawdzonych producentów – Wiśniowski, Came, Hörmann. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Firma oferuje swoje usługi na terenie Dolnego Śląska, w tym Jeleniej Góry i jej okolicach. Z usług mogą skorzystać również klienci indywidualni mieszkający w mniejszych miejscowościach, którzy potrzebują priorytetowej realizacji zlecenia. Oferta firmy Grodex skierowana jest także do większych przedsiębiorstw, które zlecają niezwykle pracochłonne oraz skomplikowane zadania. Jednocześnie każdy klient otrzymuje gwarancję dokładnego i bezpiecznego montażu oraz możliwość wykonania pilnego serwisu.

 

Sprawdź inne lokalizacje, w których świadczymy nasze usługi:

Głogów
Wałbrzych
Zgorzelec