Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Serwis

Serwis bram i ogrodzeń

Zgodnie z Normą EN 12635, kontrolę i konserwację sprzętu należy zlecić osobie, posiadającej stosowne kwalifikacje do wykonania tego zadania.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, marka GRODEX stworzyła nowoczesne CENTRUM SERWISU, w którym zatrudnieni są wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy. Ich zadaniem jest rozwiązywanie problemów naszych Klientów. Serwisujemy bramy i ogrodzenia na terenie Dolnego Śląska, głównie we Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Bolesławcu, LubinieWałbrzychuGłogowie.

 

Współpraca nie kończy się w momencie sprzedaży

Pragniemy towarzyszyć naszym Klientom przez cały okres użytkowania sprzętu. Jego prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie zależy od wielu czynników, dlatego dokonujemy okresowych przeglądów, regulacji i konserwacji każdego z mechanizmów. Gwarantuje to bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele lat. W trosce o Państwa wygodę, oferujemy stałą współpracę w zakresie obsługi technicznej posiadanych bram, ogrodzeń i automatyki.


Dlaczego warto wybrać Centrum Serwisu Grodex?

  • wieloletnie doświadczenie
  • długi staż pracy serwisantów
  • dyspozycyjność i terminowość
  • program opieki serwisowej dla firm i klientów indywidualnych
  • możliwość wydłużenia gwarancji (w zależności od rodzaju umowy)


Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami producenta (instrukcja obsługi), przegląd okresowy powinien być przeprowadzany przez autoryzowany serwis co najmniej raz na 12 miesięcy.

 

 Sprawdź:

 

Zapraszamy do kontaktu