Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Stolarka Hörmann

Stolarka Hörmann


Hörmann to największy w Europie producent stolarki, działający na rynku nieustannie od 1935r. Hörmann skupia obecnie kilkuset partnerów handlowych na całym świecie. Posiada 27 innowacyjnych zakładów w Europie, Ameryce Północnej i Azji, zatrudniając ponad 6tys. osób. Marka Hörmann, od początku istnienia, kojarzona jest z najnowszymi rozwiązaniami i stolarką najwyższej jakości.


W naszej ofercie posiadamy pełny zakres stolarki marki Hörmann:

 

Drzwi wejściowe do domu

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

 

Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoSafe oraz ThermoCarbon marki Hörmann to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie o doskonałej izolacyjności termicznej i akustycznej. Drzwi spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa. Można je wyposażyć w szereg udogodnień – zgodnie z indywidualnym życzeniem. Pomimo upływu lat, drzwi zewnętrzne Hörmann wciąż wyglądają jak nowe.

 

Dlaczego warto?

  • Design – płyta drzwiowa nie posiada widocznego profilu skrzydła, co podnosi walory wizualne drzwi, a od wewnątrz sprawia, że doskonale wkomponowują się one w wystrój domu.
  • Termoizolacja – dzięki podwyższonej izolacyjności cieplnej i 3-szybowym przeszkleniu, drzwi spełniają rygorystyczne wymogi domów pasywnych.
  • Bezpieczeństwo - drzwi ThermoSafe i ThermoCarbon posiadają w standardzie ryglowanie wielopunktowe i skutecznie chronią przed podważeniem.
  • Wielofunkcyjne przeszklenie – w drzwiach zastosowano przeszklenie izolacyjne z zespolonego szkła bezpiecznego (VSG) o grubości 8mm, które utrudnia zbicie szyby i włamanie, a w przypadku zbicia przez domowników, pozostaje przyczepione do folii, zapobiegając skaleczeniu; przeszklenie posiada także właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękoszczelne.

 

 

Drzwi zewnętrzne ThermoPro

 

Stalowe drzwi ThermoPro marki Hörmann zaskakują bezkompromisową jakością wykonania, bogactwem dostępnych wzorów i atrakcyjną ceną. Stanowią swoistą ozdobę domu. W standardzie znajduje się bezpieczne ryglowanie wielopunktowe. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym, drzwi ThermoPro zapobiegają utracie ciepła.

 

 

Zadaszenia

 

Zadaszenia Hörmann chronią domowników przed deszczem i wiatrem, doskonale wpasowując się w stylistykę drzwi zewnętrznych i fasadę budynku. W ofercie posiadamy 5 efektownych modeli zadaszeń.

 

 

 

Drzwi

Drzwi dla budownictwa obiektowego

 

Stalowe, aluminiowe lub drewniane drzwi Hörmann zostały stworzone specjalnie z myślą o budownictwie obiektowym. Zawierają szereg zamknięć przeciwpożarowych i dymoszczelnych w klasach EI 30 i EI 60. W ofercie posiadamy także bardzo solidne drzwi stalowe, przeciwwłamaniowe i dźwiękoszczelne, dopasowane do szczególnych wymagań Klienta.

 

 

Drzwi dla budownictwa mieszkaniowego

 

Oferujemy najwyższej jakości, stalowe drzwi marki Hörmann, zaprojektowane specjalnie z myślą o budownictwie mieszkaniowym. W asortymencie posiadamy szeroki wybór drzwi do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

 

 

 

Ościeżnice stalowe

Oferujemy ościeżnice stalowe Hörmann do płyt drzwiowych, dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta i zróżnicowanych warunków budowlanych. W asortymencie posiadamy szeroki wybór kolorów i wzorów ościeżnic, wyposażonych w rozmaite dodatki.