Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Promocje PROMOCJA – Stwórz własną kolekcję!

PROMOCJA – Stwórz własną kolekcję!

15.03.2015

Stwórz własną kolekcję WIŚNIOWSKI HOME INCLUSIVE
z bramą UniTherm, drzwiami CREO oraz ogrodzeniem MODERN

 

 

Promocja daje możliwość zakupu bramy UniTherm, drzwi CREO oraz wybranych wzorów MODERN w wyjątkowej ofercie cenowej.

UniTherm – powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Parametry przenikalności cieplnej na poziomie nawet U=0,9 W/m2K.

 

CREO – to nowe podejście do projektowania drzwi – łączą dobry styl i świetne parametry techniczne. Dają niezliczoną ilość kombinacji wzorów i kolorów skrzydła i ościeżnicy oraz swobodę aranżacji własnej koncepcji. Dodatkowym atutem są świetne parametry przenikania ciepła na poziomie nawet U=0,8 W/m2K.

 

MODERN – to najnowsze wzory z wypełnieniem z szerokich elementów z blachy pełnej lub perforowanej. Wzory kolekcji MODERN przyciągają uwagę nieskomplikowanymi, prostymi kształtami. Pomimo zredukowania wszelkich elementów ozdobnych emanują dyskretną elegancją, która podkreśla ich funkcje. To minimalistyczne wzornictwo świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

 

Akcja promocyjna potrwa od 30 marca do 30 czerwca 2015.« powrót