Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Aktualności NOWOŚĆ! Brama segmentowa UniTherm!

NOWOŚĆ! Brama segmentowa UniTherm!

02.12.2014

Z przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia 2014 w ofercie WIŚNIOWSKI znajduje się super ciepła brama UniTherm. Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. Jest wypełnieniem niszy produktowej między popularną bramą UniPro, a bramą PRIME, która reprezentuje nową generacje bram segmentowych. Skrzydło bramy UniTherm zbudowane jest w oparciu o nowatorski panel INNOVO o grubości 60 mm. Współczynnik przenikania ciepła panelu INNOVO wynosi 0,37 W/m2K, co wraz z nowoczesnym systemem uszczelnień przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy, ze współczynnikiem ciepła osiągającym poziom nawet 0,9 W/m2K.

Oprócz doskonałych parametrów termoizolacyjnych brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Wysokie współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Zważywszy na ogromną popularność i rozwój budownictwa energooszczędnego jesteśmy przekonani, że brama UniTherm to rozwiązanie, które świetnie wpisuje się w obecne trendy i z powodzeniem będzie stosowana w obiektach.


« powrót